Přidejte se k nám

Zaujala Vás naše práce a chcete se podílet na našem fungování? Můžete nás podpořit finančně, materiálně i vlastní prací.

Finanční podpora

Na číslo účtu 2300661977/2010 u Fio banky nám můžete zaslat jakoukoliv jednorázovou či pravidelnou platbu. Nezapomeňte do zprávy pro příjemce napsat své jméno a adresu, abychom vás mohli snadno identifikovat. Pokud tam napíšete svou emailovou adresu, ozveme se vám a na potřebné se přeptáme. Naši podporovatelé dostávají např. tištěné noviny Romano hangos či vstup zdarma na kulturní akce, které pořádáme.

Dar = sleva na dani

Na požádání vám na konci kalendářního roku vystavíme doklad o celkové výši darů naší organizaci v daném roce. Můžete jej pak uplatnit při výpočtu výše daně z příjmu.

Konkrétní účel? Není problém!

Díky struktuře naší organizace Vám nabízíme možnost podpořit konkrétní činnost či oblast naší práce. Buď využijte e-mailové domluvy, nebo jen zadejte do zprávy pro příjemce např. město, pro které chcete, aby byl váš dar využit.

Materiální pomoc

Dokážeme využít spoustu věcí! Jste v blízkosti jedné z našich poboček? Ozvěte se prosím se svou nabídkou – nepohrdneme starším kancelářským nábytkem ani funkčním vybavením, čas od času rodiny, se kterými spolupracujeme, zažívají takovou nouzi, že přivítají potravinovou pomoc či vaše vyřazené oblečení, boty, či deky. Odrostly vám děti a máte sklep plný smutných hraček? Jste pastelkový král? Máte doma nevyužité sportovní náčiní? Do našich klubů se nám to hodí, sportujeme, malujeme si a hrajeme si v jednom kuse!

Chcete, aby vám byla práce radostí?

Pokud umíte něco, co my ne, a rádi byste se o to s námi podělili, budeme rádi! Potřebujete si udělat praxi? Chcete nám pomáhat jinak? Jsme schopni se s vámi domluvit, jen napište a uvidíme!

Kontakt

Pro další informace ohledně darů a spolupráce pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., odpovíme všem a těšíme se!

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/srnm.cz/srnm.cz/plugins/system/helix3/core/classes/Minifier.php on line 227